KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966740

nr 1396 6740

Blandteknik

Toshiki Karasawa (1937). Signerad, daterad 68. Motivet: 41x34cm, yttermått inklusive ram: 57x48cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:03:01